top of page

Cennik Dzikich Usług Wydruku

Poznaj przybliżony cennik naszych usług wydruku wszelkich ubrań ze spersonalizowanym nadrukiem, papierowych materiałów reklamowych, czy gadżetów! Nie mniej jednak każde zlecenie wyceniamy indywidualnie na podstawie oczekiwań odnośnie ilości sztuk, parametrów i szczegółów materiałów, oraz wielu innych czynników, stąd uzyskaj niezobowiązującą i zawsze bezpłatną wycenę Twojego zamówienia!

Wydruk spersonalizowanych ubrań

Chcesz wyróżnić się z tłumu i zrobić wrażenie na swoim otoczeniu, lub przyciągnąć potencjalnych klientów? Dzikie koszulki, bluzy, czy inne ubrania ze spersonalizowanym nadrukiem to nasza specjalność! Spełnimy Twoje oczekiwania przenosząc Twój wymarzony nadruk na najwyższej jakości ubraniach. Pomożemy już od jednej sztuki bez żadnych ograniczeń, korzystając ze wszystkich dostępnych metod znakowania!

Szczegóły przebiegu współpracy przy projektowaniu

i drukowaniu spersonalizowanych ubrań

Zaprojektujemy dowolny nadruk - zdjęcie / ilustrację / napis czy cokolwiek zechcesz z pełną personalizacją np. o różne ksywki na każdej sztuce. Proste projekty wykonamy bez dodatkowych opłat! Drukujemy od jednej sztuki bez żadnych ograniczeń, każdą możliwą metodą znakowania!

Korzystamy głównie z najlepszej według nas marki "Malfini" do znakowania. Dobierzemy odpowiedni krój / rodzaj i kolorystykę ubrań pod Twoje oczekiwania. Pomożemy w dopasowaniu rozmiarów ubrań. Wedle życzenia sprowadzimy dla Ciebie specjalną markę ubrań w wymaganym kroju, czy gramaturze!

Przy zamówieniach hurtowych oferujemy o wiele niższe ceny, darmowe nawet ambitne projekty nadruków, oraz darmową dostawę! Posiadasz już projekt nadruków? Dopieścimy go i poprawimy projekty (za darmo!), aby wykrzesać z niego jak największy potencjał!

Wydruk spersonalizowanych gadżetów

Spersonalizowane dzikie gadżety to doskonały sposób na wzmocnienie wizerunku Twojej firmy, promocję wydarzeń czy po prostu sprawienie radości Twoim bliskim i to już od jednej sztuki! Oferujemy szeroki wybór gadżetów z daleko idącą opcją personalizacji, które dodatkowo dostosujemy do Twoich wymagań przenosząc na nie Twój wymarzony nadruk!

Szczegóły przebiegu współpracy przy projektowaniu

i drukowaniu spersonalizowanych gadżetów

Spersonalizowane projekty pod wydruk gadżetów reklamowych zaprojektujemy bezpłatnie! (z wyłączeniem naszywki / przypinki). Jeśli posiadasz już projekt, ale nie spełni on zasad, czy rozmiaru wydruku - dopieścimy go i dostosujemy bezpłatnie pod np. haft, czy grawer aby wykrzesać z niego jak największy potencjał!

Drukujemy tylko na materiałach premium najwyższej jakości z wykorzystaniem nowoczesnych maszyn i technik nadruku, dzięki którym trwałość i wrażenia wizualne osiągają najwyższą wartość! Stawiając przy tym na jak najszybszą realizację bez zbędnego przedłużania!

Przy zamówieniach hurtowych oferujemy o wiele niższe ceny, darmowe nawet ambitne projekty nadruków, oraz darmową dostawę! Nie zapominając o tym, że gwarantujemy pełne zadowolenie, albo zwrot pieniędzy!

bottom of page