top of page

Cennik Dzikich Usług Graficznych

Poznaj szczegółowy cennik naszych usług graficznych, lub uzyskaj niezobowiązującą wycenę Twojego zamówienia!

Projektowanie Logo:

Posiadanie profesjonalnego logo to kluczowy element wizerunku każdej firmy, który przyciąga uwagę potencjalnych klientów oraz buduje jej rozpoznawalność na rynku. Jeśli szukasz profesjonalnego i skutecznego sposobu na wyróżnienie się na tle konkurencji - Dzikie Logo dla Twojej Firmy jest dla Ciebie! 

Szczegóły przebiegu współpracy przy projektowaniu logo i materiałów reklamowych

Nieograniczona ilość poprawek bezpłatnie, aż do pełnego zadowolenia: Walczymy do samego końca nawet w ekstremalnych przypadkach - zależy nam na Twoim pełnym zadowoleniu!

(nasz rekord to aż 38 poprawek, gdzie nie pobraliśmy za to ani złotówki!)

Płatność na raty i możliwość negocjacji: 25% zadatku na poczet potwierdzenia współpracy, oraz 75% dopiero po pełnej akceptacji projektu!

Martwią Cię owe koszty usług?Jesteśmy otwarci na negocjacje - pomożemy Ci niezmiennie przy ograniczonych możliwościach finansowych!

Gwarancja zadowolenia, albo  zwrot pieniędzy: Nie jesteś zadowolona/y z przebiegu współpracy i chcesz z niej zrezygnować? Twoje pieniądze nie przepadną, ponieważ w dowolnej chwili możemy zwrócić Twój zadatek!

Projektowanie Materiałów Reklamowych

Jeśli chcesz wyróżnić się na rynku i przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów, pomogą Ci w tym dzikie materiały reklamowe.  Profesjonalnie i spójnie wykonane wizytówki, ulotki czy plakaty pozwalają na zbudowanie pozytywnego wizerunku Twojej firmy. Z dzikimi materiałami reklamowymi zapadniesz w pamięci u Twoich potencjalnych klientów!

Naklejki
Tło1.png

Szukasz innej usługi z zakresu projektowania graficznego, której nie umieściliśmy powyżej?
DzikiStyl podejmie się każdego wyzwania, stąd czekamy na Twoje ekstremalne zadanie!

bottom of page