top of page

"DzikieMichałki" to one nadciągają jako synergia czekolady i orzechów ze spersonalizowaną etykietą!"DzikieMichałki" stanowią idealne połączenie fantastycznej czekolady z domieszką orzechów arachidowych, które wraz z dzikim spersonalizowanym nadrukiem stają się niespotykanym uzupełnieniem prezentu dla Twoich bliskich!


 


"Projekt opakowania i przesyłka gratis!"

Preferuję:

 • DzikieKrówki

 • DzikieMichałkiCo ciekawe, do dyspozycji mamy aż cztery ściany, gdzie 100% nadruku zaprojektuję pod Twoje wytyczne. Może to być dla przykładu Michałek weselny, urodzinowy, na chrzciny, z logo firmy czy z imieniem bombelka.


DzikieMichałki - Składniki:
Cukier, czekolada 21% - masa kakaowa min. 43%, tłuszcz roślinny - palma, shea, sal, mango - w zmiennych proporcjach, emulgatory: lecytyny (z soi) i E476, aromat), orzeszki arachidowe 20%, tłuszcze roślinne, częściowo utwardzone, serwatka w proszku z mleka, błonnik kakaowy, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, spirytus, aromaty. Produkt może zawierać gluten i sezamZamówienia realizujemy od 3kg do nawet 50kg! (powyżej 10kg wycenię indywidualnie)

Okiełznałbyś takiego Michałka?

 • Panie, drożyżna idź pan mi z tym dziadostwem

 • Jak dasz Pan za darmo to uczciwa cena a nawet się obliznę


Z kodem rabatowym:

"Nadciągam wraz ze zniżką z DzikiegoBloga na DzikieMichałki"

Otrzymujesz: 5zł zniżki na każdym kilogramie! Przykład: 10kg = 400zł zamiast 450zł


 O: *CHŁOP W SZOKU* :O
Ważne pytania, które wymagają odpowiedzi:
 • Ile Dzikich Michałków znajduje się w 1kg? Otóż od około 45 do 55 sztuk

 • Jakie jest minimalne zamówienie? Otóż zapraszam do zamówień od 3kg = 150zł

 • Jaki jest czas realizacji zamówienia? Otóż projekt opakowania wykonam do 5 dni roboczych od zaakceptowania wytycznych, natomiast produkcja trwa do 14 dni roboczych + 24h wysyłka kurier, bądź pączkomat

 • Jaka jest przydatność do spożycia? Otóż do 3 miesięcy od daty produkcji, która widnieje na opakowaniu!

 • Ile waży taki jeden Michałek? Otóż około 18g taki egzemplarz waży

 • Jaki jest skład DzikiegoMichałka? DzikieMichałki - Składniki: Cukier, czekolada 21% - masa kakaowa min. 43%, tłuszcz roślinny - palma, shea, sal, mango - w zmiennych proporcjach, emulgatory: lecytyny (z soi) i E476, aromat), orzeszki arachidowe 20%, tłuszcze roślinne, częściowo utwardzone, serwatka w proszku z mleka, błonnik kakaowy, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, spirytus, aromaty. Produkt może zawierać gluten i sezam

 • Czy Michałki są sprzedawane tylko luzem? Otóż Michałki możesz zakupić luzem na kilogramy, bądź w ozdobnej bombonierce z naklejką (bardzo podobne pudełko do ptasiego mleczka, tylko z przezroczystym okienkiem)

 • Panie, damy radę coś taniej, ma Pan litości cząstkę? Z kodem rabatowym: "Witam pieczołowicie zgłaszając się jednocześnie po rabat na DzikieMichałki" Otrzymujesz: 15zł zniżki na całe zamówienie!

~ Michał Taborowski - Właściciel "DzikieMichałki"
Szczególne podziękowania wysyłam Pannie Juliannie - Autorce powyższych zdjęć, reprezentantce wymagającego jury w wyborze logo, a zarazem jednej z pierwszych beta testerów DzikiegoMichałka <3

0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page