top of page

DzikiStyl i DzikieKrówki pakują się do bagaja Poloneza Teamu "Carozela" - Złombol! Cel: Portugalia!Zespół "Carozela" wita na pokładzie www.zlombol.pl

Trzyosobowa ekipa w składzie: Aleksandra, Łukasz, oraz Mateusz właśnie wyruszyła (01.07.2023 12:00) ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie, gdzie przemierzą ponad 3000km aż do słonecznego:

NAZARE W PORTUGALII! 🚗🚗🚗

Uważam, że:

  • Dojadą do Portugalii bez zająknięcia cali i zdrowi

  • Pomysł nierealny z kategorii: Science Fiction

  • Napisz odpowiedźCo w tym nadwzyczajnego? 🤔

A no właśnie to, że Gablotą okazuje się *totalny gruz* - Polonez Caro Plus 1.6 z rocznika 2001, zakupiony za bagatela 800zł w 2010r (przy dzisiejszej inflacji za dwójkę by poszedł) od emerytowanego Dżentelmena. 🤓


Prawdopodobny komentarz poprzedniego Właściciela:
~ Panie, jak to igiełka, laleczka, do kościoła jeżdżone coś było. Jeździć, obserwować, nie dzwonićZa ile byś kupił/a takiego batmobila?

  • Za dopłatą co najmniej trójkę

  • Panie za pińcet biorę do ostrego upalania na sprzęgle

  • Jak za darmo to uczciwa cena

  • 800 spoko nie powiem że nie
Po wpisaniu kodu "HESOYAM" dokonała się samoistna naprawa Poloneza i cyk jedziemy na Portugalię. Bo przecież co może pójść nie tak? 🤔🤔Panie, ale po kiego tam jedzieta? 🤯🤯🤯

Oficjalne stanowisko Teamu "Carozela": ~ Najważniejszy CEL rajdu to zbiórka pieniędzy dla dzieci z domów dziecka! 👨‍👧‍👧 Podczas ostatnich 17 lat udało się zebrać ponad 12,5 miliona złotych na spełnianie ich marzeń! Dla nas udział w tegorocznym rajdzie to debiut, a gdy szukaliśmy możliwości połączenia naszych pasji tj. miłości do podróżowania i gruzowatych aut oraz pomoc innym, wybór ZŁOMBOL stał się oczywisty!


Jak postanowili, tak zrobili, a oto załącznik:
(już z dopuszczonym do ruchu naprawionym Poldkiem) 
Brzmi jak grube science fiction, 3000km w trasie na betonowym zawieszeniu... ale co DzikiStyl i DzikieKrówki mają z tym wspólnego?

Jako iż celem jest zebranie jak największej kwoty na spełnianie marzeń dla dzieciaków z domów dziecka, to też za inicjatywą Panny Prezes Aleksandry ->Pakujemy się do bagażnika Poloneza Teamu "Carozela" 🚗🚗🚗Jeśli chcecie spróbować DzikichKrówek i przy okazji zostać darczyńcą Złombol: Szukajcie Poldka w kolorze butelkowej zieleni gdzieś w Polsce (a zapewne już jutro gdzieś w Europie).Co to jest ten Złombol tak w ogóle? Otóż wikipedia odpowiada:
"Złombol - kilkudniowy, turystyczny, etapowy rajd charytatywny organizowany od 2007 roku, do którego dopuszczane są pojazdy produkowane i projektowane w dawnym bloku wschodnim.

http://pl.m.wikipedia.org/wiki/Z%C5%82ombol


Dotychczasowo udało im się zebrać ponad 14,3 miliona złotych na spełnianie marzeń dzieci z domów dziecka z całej Polski! Przy 17 edycji lecimy po kolejne miliony!Jak zostać darczyńcą? Ogarnij powyższą fotkę, lub zajrzyj w link, gdzie znajdziesz wszystkie informacje:


https://deposit.rallygo.eu/donate/6405af7ae8bf177c4fe4105d?team=6450c5d995b13133e1c1d610&fbclid=IwAR0iTkhsZFtHT1aT4FpDZuuC4Zd1T7I-kjjVKPaaAarhGJ0pyCCoOa_fGvQ

Pamiętaj, aby wpłatę przekierować na załogę: Carozela (CZA29817)


Poczynania Teamu "Carozela" możesz śledzić na bieżąco na fejsie:

Trzymam mocno kciukasy z białej kiełbasy za Team Carozela, czekam na foteczki ze słonecznej Portugalii ❤❤❤


~ Michał Taborowski

0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


bottom of page